Nodarbības

Pašlaik regulārās nodarbības nenotiek.

Uz iknedēļas cigun nodarbībām  laipni aicināti visi, kas kādreiz apguvuši Džun Juaņ cigun, ikdienas darba steigā “pazaudējušies” no savām grupām, bet  vēlas turpināt vai no jauna atsākt cigun prakses.  Cigun nodarbību laikā atjaunosim un papildināsim savus iekšējās enerģijas – ci krājumus ar dažādiem dinamiskiem vingrinājumiem un meditācijām. 

Cigun prakses sāksim ar sagatavošanās vingrinājumiem, lai uzlabotu mugurkaula un  locītavu stāvokli, strukturētu enerģiju, un ieliktu pamatus sazināšanās veidiem ar citām dzīvības formām.  Pievērsīsim vērību kāju un roku enerģētisko punktu aktivizēšanai, lai nodrošinātu ķermeņa enerģijas atjaunošanu ar zemes un Visuma  enerģijām, sagatavotu plaukstas dziedināšanas procesiem. 

Regulāri praktizēsim Jan Ci Gun – klasisko daoisma un budisma praksi, kas pārveido un transformē mūsu ci un iedarbina ķermeņa iekšējos bioķīmiskos procesus šūnu un DNS līmenī. 

Būs arī cigun prakse “Mazais debesu loks” jeb “Mikrokosmiskā orbīta” – Austrumu garīgās pasaules zelta pērle, kas tiek praktizēta visās cigun skolās , gan tibetiešu, ķīniešu, uc. novirzienos. Šī prakse līdzsvaro organisma iņ-jaņ enerģijas, aktivizē  galvenos enerģētiskos kanālus, harmonizē psiho-fizisko stāvokli, noņem stresu un nogurumu. 

Pakāpeniski iziesim U-Sin apļa meditācijas, lai atjaunotu un harmonizētu 5 iekšējo orgānu enerģētiskās sistēmas (nieres- ūdens, aknas- koks, sirds- uguns, liesa- zeme, plaušas- metāls), to fizisko un emocionālo manifestāciju. 

Tā kā dzīvojam garīgi piesātinātā un dinamiskā laikā, kad notiek intensīvi pārbīdes procesi Visumā, kas nenoliedzami ietekmē katru cilvēku uz zemes,  dažreiz pēc  nodarbībām veltīsim nedaudz laika, lai padiskutētu par garīgo pārmaiņu procesu. 

Esiet mīļi gaidīti ! Tiem, kas vēl nav pazīstami ar Džun Juaņ cigun sistēmu, ir iespēja apgūt 1. pakāpi:   http://ciguns.lv/seminari/