Imidžmedicīna

“Kas ir domformu medicīna jeb imidžmedicīna?”

jau kuro reizi retoriski lekciju iesāk Meistars un nopūšas. Jā, kā lai vienkāršiem vārdiem paskaidro to cilvēkiem, kam nav pieredzes dziļās meditācijās, kuri neprot ieiet klusumā, nespēj apstādināt savas domas un nokļūt līdz tukšumam. Tas ir līdzīgi kā, piemēram, mēģināt aprakstīt apelsīna garšas nianses cilvēkam, kas nekad mūžā nav ēdis apelsīnu.

Domformu medicīna ir jauna medicīnas nozare, var teikt, ka tā ir nākotnes medicīna. Tomēr domformu terapijas kā maģiska dziedināšanas veida saknes stiepjas jau tālā senatnē, kad radās slavenā ķīniešu ārsta Bjen Čjue skola.

Slimības diagnosticēšana un ārstēšana notiek trijos līmeņos – fiziskajā, enerģētiskajā un garīgajā.  Ar fizisko saprotam masāžas, banku terapiju, dažādu ārstniecisko drogu lietošanu, u.c. Pie enerģētiskajām metodēm var uzskatīt enerģētiskās masāžas, dažādas siltuma vai aukstuma procedūras, akupunktūru un akupresūru, enerģētiskās prakses – gan dinamiskās, gan statiskās (cigun, taidzi, ušu). Garīgajā jeb informatīvajā līmenī dziedināšana notiek smalkās apziņas – kvantu un torsionu lauku līmenī, izmantojot imidžterapeita spējas ar iekšējo redzi saskatīt nepareizo jeb patogēno faktoru pacienta ķermenī un enerģētiskajā laukā un to nomainīt uz pareizo jeb nodzēst pavisam. Imidžterapeits jeb dziednieks ilgstošu enerģētiski- garīgo prakšu rezultātā ir apguvis spēju apstādināt domas un ieiet dziļa klusuma stāvoklī, māku koncentrēt apziņu un izmainīt pacientā redzamo nepareizo imidžu jeb domtēlu, kas izraisa slimību fiziskajā līmenī. Domformu medicīnas terapijas rezultātā slimību izraisošais domtēls tiek dzēsts, tiek harmonizēta un sakārtota cilvēka enerģētiskā sistēma, un notiek pacienta atveseļošanās arī fiziskā lauka jeb ķermeņa līmenī.

Domformu medicīnas izveidotājs un Skolotājs ir Džun Juaņ cigun Meistars profesors Sju Mintans. Viņš ir dibinājis Medicīniskās izpētes institūtu „Kundawell” gan Pekinā, gan Amerikā, kuros ar domformu terapijas metodēm tiek  pilnībā izārstēti cilvēki ar ļoti smagām, hroniskām un ielaistām diagnozēm, kam mūsdienu rietumu medicīna nav spējusi palīdzēt.

 Meistars Sju Mintans ārstē ar Domformu terapijas metodēm:

Intervija ar Meistaru Sju Mintanu:

Ar Kundawell institūta darbību var iepazīties mājaslapā: www. kundawell.com